Кошик
133 відгуків
ПВХ шифер Ondex  - надійна покрівля!Замовити!
+380 66-751-44-01
+380987741653
+380667514401
Будматеріали

Геосентетика

Геосентетика

Геосентетика - це цілий клас будівельних матеріалів маловідомих людині далекій від будівництва, але при цьому матеріалів виконують масу різних функцій, без яких багато проектів не могли б існувати в принципі. І так, це матеріали виготовлені в основному з синтетичного сировини, призначені для створення шарів різного призначення, а саме: армуючі, дренувальні, захисні, фільтруючі, гідроізолюючі і навіть теплоізолюючі.

Найчастіше геосентетики застосовуються в транспортному, цивільному, сільсько-господарському і гідротехнічному будівництві.

Вся геосентетика ділиться на певні підкласи:

Геотекстиль или геоткань - прочнейшее нетканное полотно, выполняющее разделительную и фильтрующую функции. Применяется во многих сферах даже не ограничивающихся только строительством. Но что касается строительства то здесь его используют при строительстве автомобильных и железных дорог, фундаментов зданий и т.д.; в сельском хозяйстве для защиты от сорняков либо в качестве разделительного слоя например для мульчирования почвы. Так же геотекстиль используют при создании искусственных водоемов.

Георешетки и геосетки или геоматы -  применяются в автомобильном, железнодорожном строительстве, для создания армирующих прослоек при устройстве асфальтобетона, при засыпке грунта уменьшает расход гранулированого материала, выступает в качестве армирующей прослойки в грунтовых конструкциях на слабом основании и т.д.

Геомембраны и дренажные мембраны изолирующий материал применяющийся в строительстве для в основном для второстепенной гидроизоляции фундаментов, устройства инверсионных кровель или искуственных водоемов.

Геокомпозиты- це матеріали в яких одночасно поєднуються декілька різних геосентетических матеріалів для більш ефективного виконання окремих функцій, наприклад геосітка поєднана з геотекстилем для посилення армуючої функції або геоткань скріплена з дренажними геомембранами для суміщення функцій фільтрації, армування та дренування матеріалу.

Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Контакти
Будматеріали
УкраїнаХарківська областьХарків
+380987741653viber
+380667514401
Мапа