Кошик
133 відгуків
ПВХ шифер Ondex  - надійна покрівля!Замовити!
+380 66-751-44-01
+380987741653
+380667514401
Будматеріали
 • picture 1

  Металочерепиця Харків

  Металочерепиця Харків

  В сучасному світі з новітніми технологіями і суровим кліматов все частіше потребують ремонту покрівлі, а також будуються нові дома котрим теж потрібно подбати про якісну покрівлю. Надійним матеріалом являеться металочерепиця, виготовляеться з оцинкованого листа з полімерним глянцевим або матовим покриттям. Різноманіття кольору і товщини металу вподобае будь які дизайнерські рішення. Металочерепиця комплектуеться всіма необхідними добірними елементами (кониками, торцевими планками, снігоутримувачами, саморізами)

  Якісна металочерепиця в Харкові застосовуеться для покриття приватних і промислових будівель. Унікальність металочерепиці зумовлюеться довговічністю, срок експлуатації покрівлі більше 30 років в середньому, все залежить від крани виробника металу. Самий якісний варіант вибору метала це товщина від 0,45мм. В компанії Будматеріали ви зможете купить якісну металочерепицю за приемними цінами.

  Чому необхідно купити металочерепицю? Металочерепиця - це ідеалний варіант покрівлі. Великий вибір металу, товщини, кольору, покриття дозволяе купити те що вам потрібно для якісної покрівлі на довгі роки.

  Наші менеджери володіють всіею інформаціею щодо розмірів і інструкції монтажу. Порахувати кількість металочерепиці і супутніх матеріалів вам допоможуть наші менеджери з мінімальними відходами.

  Металочерепиця мае різні форми, колір і розмір. Якщо ви маете сумніви стосовно якості і надійності металочерепиці, зателефонуйте нам ми допоможимо зробити вам вірний вибір.

  .Чому потрібно купить металочерепицу в компанії Будматеріали?

  1. Низька ціна.

  2, Якість.

  3. Сервіс.

  4. Асортимент

  Доставити металочерепицю можливо в різні міста і села України. Стосовно доставки телефонуйте на номер 0987741653.

  Металочерепиця Харків

  Купити металочерепицю в Харкові можливо різних виробників Словакія, Корея, Німеччина, Україна, Китай. Кожен виробник мае свої характеристики, відповідність ціни до якості. Ціна покрівельного матеріалу залежить від виробника металу та покриття і товщини.

  Вся металочерепиця екологічно чистий продукт, не пропускае вологу и не накопичуе воду. Застосовуеться металочерепиця на різних дахах, шатрових, односкатних, двухскатних. Легкість листів металочерепиці дозволяе змонтажувати самостійно без додаткових умінь і зусиль. 

  Купити металочерепицю в Харкові мождиво за вашими розмірами рівними сантиметру. Головное перевагою покрівельного матеріалу з металу це пожаростійкість. 

  Де купити металочерепицю?

  Перше на що потрібно звернути увагу це компетентність менеджера, тому що саме менеджер повинен знати всі тезнічні і технологічні показники металочерепиці. Для того щоб зробити вірний розрахунок матеріалу і всіх супутніх елементів. Також необхідно звірити ціну і якість матеріалу. Не потрібно прагнути купити дешевше, томущо те що дешевше не завжди якісно. А дах будинку мае бути надійним. Якщо купити дешеву металочерепицю, то гарантія на 3 роки, це не практично. дуже часто дешева металочерепиця мае не точну геометрію листа, що потім заважае при монтажі, з'являються зазори між листами і губиться герметичность покрівлі.

  цвета крыш из металлочерепицы.

  В 2019 році самим надійним і практичним виробником металу став завод Arselor Mitall. Всі метали мають маркіровку і письмову гарантію від завода виробника. Гарантія на цей метал більше 30 років. Товщина металу 0,5 мм, покриття глянциве або матове. Цинкове покриття280 г/кв.м.

  черная металлочерепица

  Виробляеться черепиця з плоского листа, на спеціальних станках де придаеться форма листу. В компанії Будматеріали можна вибрати будь яку черепицю. Наш офіс знаходиться м. Харків вул. Киргизська 19, 4 єтаж, 404 офіс. Наші менеджери порахують вам всі необхідні матеріали для якісної і надійноїї покрівлі. Також можна замовити доставку металочерепиці на обьект з усіма супутніми матеріалами.

   

  Металочерепиця ціна

  Ціна металочерепиці різна, залежно від якості металу з якого вона виготовлена. Глянцеве покриття самої низької якості мае срок служби не більше 10 років. Глянцеве покриття не стійке до механічних ушкоджень. Матове покриття мае довший срок експлуатації і більш стійке до механічних ушкоджень. Гарантія металочерепиці Европейського виробництва більше 30 років.

  Наявність документів
  Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
  Контакти
  Будматеріали
  УкраїнаХарківська областьХарківул. Киргизская, 19, 4 этаж, 404 офис
  +380987741653viber
  +380667514401
  Мапа