Корзина
134 отзыва
ПВХ шифер Ondex  - надійна покрівля!Замовити!
+380 66-751-44-01
+380987741653
+380667514401
Будматеріали

Профнастил

Профнастил в Харкові

Профнастил найпопулярніший будівельний матеріал. Виготовляеться профнастил з плоского листа оцинкованого металу з полімерним або матовим покриттям. Застосовуеться профнастил для покрівлі або для забора і стін. Популрним є двухстроній варіант фарбування, також є колір під дерево. Купити профнастил в Харкові можливо різного кольору і розміру.

Фарбований профнастил має декілька типів фарбування. Глянцевий поліестер, матовий  або  Printec під дерево. Часто використовують фарбований профлист для нових конструкцій або реконструкцій старих будівель.

Часто для ремонта даху використовують оцинкований профнастил, він має нижчу ціну та високу якість, не достаток це немає вибору по кольорам.

Як купити профнастил в Харкові за розмірами? Дуже легко, вам потрібно зателефонувати за номерами 0987741653, 0667514401.

Профнастил Харків ціна

Профнастил Харків в даний час більш розвинен з використання полімерного листа з багатошаровою структурою і тривалим терміном служби. Основною відмінністю полімерного профнастилу є висока декоративна цінність. Профнастил також виготовляється для різних географічних умов, клімату, граду і поривів вітру до 110 кілометрів на годину. Також для таких районів як Південь України, АР Крим використовується алюмоцинк (сплав алюмінію 5% і цинку 95%). Даний вид захисного покриття профнастилу Харків триваліший період витримує агресивне середовище (морський клімат, повітря.
При будівництві приміщень з профильного листа явным плюсом является легкість конструкції. Профнастил важить 5кг. метр квадратный, в той час композитні матеріали важать приблизительно 15 кг / м2. Чим більше волна, тем більше жосткість конструкції. Срок гарантии на 20 років, 50 років передбачає достойний слой цинку, 150-250 гр. на м2. Архітектурный вид профнастила має HITECH, івигідно відрізняється від старих будівель і ціна достаточно демократична, не висока що каже нам ціна профнастилу. Перерахуємо позитивні сторони профнастилу: не вигорає на сонці, гідроізоляція.

1 2 ... 4

Новый строительный материал профлист (профнастил) завоевал свое место в строительстве. Широкое применение профнастила обусловлено ассортиментом профилей и покрытий, часто применяют профлист для заборов, обшивки стен, крыши. Строители придают внимание профнастилу потому что он легок в монтаже, доступен по цене, практичный и долговечный. Сегодня большенство заборов возводятся из профнастила.

Профнастил в Харькове по самым приемлемым ценам – производится из гладкого листа методом штамповки придавая вид и высоту профиля. Профнастил имеет отличие не только по высоте профиля и ширине, но и в металле из которого производится профнастил. Он может быть окрашенным или оцинкованным.

Заборы из профнастила имеют привлекательный внешний вид и доступную цену, благодаря низкой цене профнастила. Крыши из профнастила встречаются и на жилых домах и на промышленных объектах. Крыши имеют прочность и надежность благодаря кровельному профнастилу.

Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Контакты
Будматеріали
УкраинаХарьковская областьХарьков
+380987741653viber
+380667514401
Карта