Корзина
131 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
ПВХ шифер Ondex  - надійна покрівля!Замовити!
+380 66-751-44-01
+380987741653
+380667514401
СтройБАТ. Стройматериалы.

Мінеральна вата

Мінеральна вата

У поняття мінеральна вата згідно з ГОСТ 52953-2008 «Матеріали і вироби теплоізоляційні. Терміни та визначення «, входять такі різновиди вати:
Скляна вата: Мінеральна вата, виготовлена з розплаву скла.
Кам'яна вата: Мінеральна вата, виготовлена переважно з розплаву вивержених гірських порід.
Шлакова вата: Мінеральна вата, виготовлена з розплаву доменого шлаку
Характеристика
Мінеральна вата (залежно від виду вихідної сировини), може мати різну структуру волокнистості, задану технологічно: горизонтально-шарувату, вертикально-шарувату, гофровану або просторову, що розширює можливості її застосування в тих чи інших конструкціях.
Вона характеризується значною стійкістю до високих температур і дії хімічних речовин. Мінеральна вата володіє також відмінними тепло і звукоізоляційними властивостями.
В даний час виробляється значна кількість мінеральної вати, що знаходить широке застосування в будівництві. Області її застосування – це теплова ізоляція стін і перекриттів, так само мінеральна вата широко використовується для ізоляції високотемпературних поверхонь (печі, трубопроводи.), Вогнезахисту конструкцій і як звукоізоляційного матеріалу в перегородках, акустичних екранах.
Вата мінеральна призначена для виготовлення теплоізоляційних і звукоізоляційних виробів, а також в якості теплоізоляційного матеріалу в будівництві і промисловості для ізоляції поверхонь з температурою до + 700 ° C. Необхідно пам'ятати, що у виробах з мінеральної (кам'яної) вати на синтетичному зв'язуючому (фенолформальдегідні смоли) при температурі близько 300-350 ° С починається процес деструкції сполучного, що призводить до неможливості її використання при вібраційних навантаженнях, так як вона буде розсипатися на волокна без пов'язує.
Застосування:
– Як ненавантаженої ізоляції горизонтальних, вертикальних і похилих будівельних огороджувальних конструкцій всіх типів будівель.
– У системах зовнішнього утеплення штукатурного типу.
– Як теплоізоляційний шар у навісних вентильованих фассадах.
– У системах з утеплювачем із внутрішньої сторони огороджувальної конструкції.
– У системах з утеплювачем усередині конструкції (тришарові бетонні або залізобетонні панелі, тришарові сендвіч-панелі з металевими обшивками, шарувата кладка).
– В якості теплової ізоляції промислового обладнання, резервуарів і трубопроводів теплових мереж, магістральних нафто-і газопроводів, технологічних трубопроводів електростанцій, металургійних, нафтохімічних і ін промислових підприємств.
– У якості нижнього теплозвукоізоляційного шару в багатошарових покриттях пласких покрівель, у тому числі при укладанні на поверхню без пристрою цементної стяжки.
– Як теплозвукоізоляційного шару в покриттях пласких покрівель, у тому числі при укладанні на поверхню без пристрою цементної стяжки.
– Як верхній теплозвукоізоляційного шару в багатошарових покриттях пласких покрівель, у тому числі при укладанні на поверхню без пристрою цементної стяжки.

Предыдущие статьи
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Контакты
Будматеріали
УкраинаХарьковская областьХарьковул. Киргизская, 19, 4 этаж, 404 офис
+380987741653viber
+380667514401
Карта