Кошик
133 відгуків
ПВХ шифер Ondex  - надійна покрівля!Замовити!
+380 66-751-44-01
+380987741653
+380667514401
Будматеріали

Мінеральна вата

Мінеральна вата

У поняття мінеральна вата згідно з ГОСТ 52953-2008 «Матеріали і вироби теплоізоляційні. Терміни та визначення «, входять такі різновиди вати:
Скляна вата: Мінеральна вата, виготовлена з розплаву скла.
Кам'яна вата: Мінеральна вата, виготовлена переважно з розплаву вивержених гірських порід.
Шлакова вата: Мінеральна вата, виготовлена з розплаву доменого шлаку
Характеристика
Мінеральна вата (залежно від виду вихідної сировини), може мати різну структуру волокнистості, задану технологічно: горизонтально-шарувату, вертикально-шарувату, гофровану або просторову, що розширює можливості її застосування в тих чи інших конструкціях.
Вона характеризується значною стійкістю до високих температур і дії хімічних речовин. Мінеральна вата володіє також відмінними тепло і звукоізоляційними властивостями.
В даний час виробляється значна кількість мінеральної вати, що знаходить широке застосування в будівництві. Області її застосування – це теплова ізоляція стін і перекриттів, так само мінеральна вата широко використовується для ізоляції високотемпературних поверхонь (печі, трубопроводи.), Вогнезахисту конструкцій і як звукоізоляційного матеріалу в перегородках, акустичних екранах.
Вата мінеральна призначена для виготовлення теплоізоляційних і звукоізоляційних виробів, а також в якості теплоізоляційного матеріалу в будівництві і промисловості для ізоляції поверхонь з температурою до + 700 ° C. Необхідно пам'ятати, що у виробах з мінеральної (кам'яної) вати на синтетичному зв'язуючому (фенолформальдегідні смоли) при температурі близько 300-350 ° С починається процес деструкції сполучного, що призводить до неможливості її використання при вібраційних навантаженнях, так як вона буде розсипатися на волокна без пов'язує.
Застосування:
– Як ненавантаженої ізоляції горизонтальних, вертикальних і похилих будівельних огороджувальних конструкцій всіх типів будівель.
– У системах зовнішнього утеплення штукатурного типу.
– Як теплоізоляційний шар у навісних вентильованих фассадах.
– У системах з утеплювачем із внутрішньої сторони огороджувальної конструкції.
– У системах з утеплювачем усередині конструкції (тришарові бетонні або залізобетонні панелі, тришарові сендвіч-панелі з металевими обшивками, шарувата кладка).
– В якості теплової ізоляції промислового обладнання, резервуарів і трубопроводів теплових мереж, магістральних нафто-і газопроводів, технологічних трубопроводів електростанцій, металургійних, нафтохімічних і ін промислових підприємств.
– У якості нижнього теплозвукоізоляційного шару в багатошарових покриттях пласких покрівель, у тому числі при укладанні на поверхню без пристрою цементної стяжки.
– Як теплозвукоізоляційного шару в покриттях пласких покрівель, у тому числі при укладанні на поверхню без пристрою цементної стяжки.
– Як верхній теплозвукоізоляційного шару в багатошарових покриттях пласких покрівель, у тому числі при укладанні на поверхню без пристрою цементної стяжки.

Інші статті
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Контакти
Будматеріали
УкраїнаХарківська областьХарківул. Киргизская, 19, 4 этаж, 404 офис
+380987741653viber
+380667514401
Мапа