Корзина
131 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
ПВХ шифер Ondex  - надійна покрівля!Замовити!
+380 66-751-44-01
+380987741653
+380667514401
СтройБАТ. Стройматериалы.

Утеплення стін квартир, будинків

Утеплення стін квартир, будинків

Утеплення стін квартир, будинків. Утеплювач
Проблема зовнішнього утеплення фасадів, як складова проблеми енергозбереження, останним часом стала однією з найбільш актуальних при будівництві нових і реконструкції старих житлових, громадських та промислових будівель. Утеплення стін квартири дозволяє значно скоротити втрати тепла в зимовий період в приміщенні і зберегти прохолоду влітку.
Зовнішнє утеплення
Зовнішнє утеплення квартир, виконане за технологією Ceresit, дозволить вам назавжди позбутися від грибка, вогкості і промерзання стін.
Система Ceresit, вживана для утеплення зовнішніх стін будинків виконаних з різних матеріалів, є багатошаровою конструкцією, що складається з наступних основних шарів:
клейового;
теплоізоляційного;
армованого;
декоративно-захисного.
Монтаж зовнішнього утеплення стін складається з двох етапів: кріплення теплоізоляційних плит і їх обробки.
Пінопласт кріпиться до стіни за допомогою клею Ceresit CT-83 і спеціальних пластикових дюбелів. Завдяки широкому капелюшку і міцному пластиковому корпусу дюбель надійно притискається до стіни, не створює теплових мостів і не піддається корозії. Пінопласт необхідно захистити від сонця і атмосферних впливів – без даних заходів він швидко зруйнується. Шпаклюється пінопласт в 2 шари, через малярську сітку (щільність не менше 140 г / м) клеєм Ceresit СТ-85, для забезпечення більшої міцності покриття і для запобігання утворення тріщин.
Декоративно-захисний шар служить для захисту теплоізоляції від атмосферних впливів і одночасно виконує архітектурні функції. Для пристрою декоративно-захисного шару використовуються мінеральні та акрилові штукатурки, силікатні і акрилові фасадні фарби. Після утеплення стін ззовні пінопластом (50мм 25-й щільності) температура в квартирі піднімається, в середньому, на 5 ° С. Усуваються причини промерзань панелей, затікань стиків і тріщин. Стіни квартири висихають від вологи, при наявності грибка і цвілі необхідно їх обробити фунгіцидною засобом. Нормалізується мікроклімат в квартирі.

Предыдущие статьи
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Контакты
Будматеріали
УкраинаХарьковская областьХарьковул. Киргизская, 19, 4 этаж, 404 офис
+380987741653viber
+380667514401
Карта